Profesynel e-ticaret Fotoğraf Programı

Online shopping sektörünün hızlı yükselişi devam ederken özellikle bu alanda çalışan fotoğrafçı sayısına giderek talep artıyor. Bu alanda uzmanlaşmış fotoğrafçılar gelişen e ticaret sektöründe çalışma imkanı kazanıyorlar.

Trendyol.com ve modagurusu.com sitelerinin fotoğraf alt yapısını gerçekleştiren ve bu şirketlere fotoğraf danışmanlığı yapan Belgin Çöleri tarafından verilen Atölye türkiyede bu alanda verilen ilk ve tek atölye özelliğini taşıyor.

Ayrı bir uzmanlık olarak ortaya çıkan online shopping sektörü fotoğrafçılığının özel bir takım teknik uygulamaları bulunuyor. E ticaret fotoğrafçılığı atölyesinde bu sektöre yönelik çekim tekniklerinin bir çok türünü öğrenirken, hazır giyim, ayakkabı, çanta, bebek ürünleri,aksesuvar, takı vb. ürünlerin fotoğraf çekim türlerini de yakından deneyimleyeceksiniz.

Atölye yürütücüleri: Belgin Çöleri

Süre: 3 Hafta

Toplam süre: 8 saat

Online Kayıt Ol

• Bu atölyeye katılım için temel fotoğraf bilgisine sahip olmak gerekmektedir.

BU ATÖLYEDE NELER ÖGRENECEGİM?

1. Hafta:Tekstil fotoğrafında stüdyo aydınlatmasına giriş

Işık türleri

Paraflaş kullanımı, Paraflaş ışığı ve farklılıkları.

Sürekli ışık kaynağı, Thungsten Işıklar.

Stüdyo Ekipmanlarını tanıyoruz, stüdyo Ekipmanları ve kullanım alanları.

Yemek fotoğrafında Kompozisyon biçimleri

Uygulama:

Dekupe tekstil ürünü çekimi kompozisyon ve aydınlatma teknikleri, Dekupe tekstil ürünü fotoğrafında prodüksiyon, kullanılacak malzemeler ve kreatif prodüksiyon yaratma.

Uygulamalı çekim. Photoshop uygulamaları.

fotoğraf atölyeleri

2. Hafta:

Uygulama:

Ayakkabı ve çanta çekimi kompozisyon ve aydınlatma teknikleri, ayakkabı ve çanta fotoğrafında prodüksiyon. kullanılacak malzemeler ve kreatif prodüksiyon yaratma.

Uygulamalı çekim. Photoshop uygulamaları.

fotoğraf kursu

3. Hafta:

Uygulama:

Yastık, örtü, çarşaf, havlu benzeri malzemelerin kompozisyon ve aydınlatma teknikleri, tekstil fotoğrafında prodüksiyon. kullanılacak malzemeler ve kreatif prodüksiyon yaratma.

Uygulamalı çekim. Photoshop uygulamaları.

Fotograf kursu